Sezon wiosna/lato 2024 zapowiada się pod znakiem Jeansu. Te ponadczasowe tkaniny pojawiają się w większości kolekcji tego sezonu wśród znanych projektantów i kreatorów mody. Nie mogło ich zabraknąć także w naszej ofercie. Wśród nowości możecie znaleźć Jeans Espania Original oraz Jeans Espania Original 100%, zachwycają nie tylko świetną jakością, ale też wyjątkowo miękką fakturą.

JEANS, podobnie jak tkanina BOSTON śmiało mogą nosić miano ponadczasowego hitu, który zawsze będzie na czasie, niezależnie od zmieniających się trendów. Tkaniny można nosić w pojedynczych częściach garderoby a także w postaci total look.

Tkanina Jeansowa o różnych grubościach, produkowana z myślą o modzie i produktach ekskluzywnych. Wygląda elegancko na koszulach, podkreśla luźny styl przy kurtkach typu katana, a także niezwykle dziewczęco na spódniczkach w stylu lat 80'.

Boston to świetnej jakości tkanina bawełniana, którego główną charakterystyczną cechą jest ścisły i mocny splot. Tkanina świetnie sprawdza się zarówno w konfekcji męskiej, jak i damskiej. To doskonały wybór na spodnie, spódniczki, a także kurtki, katany i kamizelki. Tkanina Boston wykonana jest w 100% z włókien bawełny.

Jeans/tkaniny bawełniane

home / JEANS/TKANINY BAWEŁNIANE